Siemanko tu Masia

To jest wyluzowany blog o moich obserwacjach i uczuciach. Najpierw sobie coś myślę, później to zapisuję i przeważnie później o tym śpiewam.

Efekt Pigmaliona i ciężka rzęsa

Efekt Pigmaliona i ciężka rzęsa

Z wielką przyjemnością przedstawiam Wam intro do epki "Bezkres". Wersja audio. Kto jeszcze nie słyszał to teraz może sobie na luzaku odpalić na Youtube. 

Podam tutaj może skopiowaną z google'a definicję tytułu utworu, bo ja to mogę tłumaczyć w swoim stylu, czyli zbyt chaotcznie. 

"Efekt Pigmaliona- odmiana samospełniającego się proroctwa. Polega na spełnianiu się pozytywnego oczekiwania wobec kogoś dlatego, że to pozytywne oczekiwanie sobie wytworzyliśmy."

No. Czyli przyciągniesz co chcesz. Sukcesy, wypadki, nadmiary i niedostatki. Rozwiązanie zagadki.

Chce mi się spać. Ciągle. Na okrągło chce mi się spać. Dopiero zjadłam śniadanie a już czuję, że czas na drzemkę. Ciężka rzęsa.

Fajne rzeczy się dzieją. Zapowiada się dużo koncertów od marca, w tym jeden bardzo duży. Jeśli chodzi o płytę (która jeszcze się nie nazywa) to pierwsza piosenka -"Oxytocyna" jest już gotowa, czekam teraz na studio w szafie (wrzucę zdjęcia z "budowy", będzie pewnie śmiesznie!)

Poza tym w weekend postaramy się dokończyć klip do utworu "Zło" z "Bezkresu". Robimy go z plasteliny metodą poklatkową, też ciężka rzęsa... 

Dotarło do mnie że na fb obserwuję m.in konta: "Brzydkie pieski", "Smutne grubaski" i "Chujowe słowa", pora umierać.

Reset

Reset

Ta zajawka nie była sezonowa

Ta zajawka nie była sezonowa