Siemanko tu Masia

To jest wyluzowany blog o moich obserwacjach i uczuciach. Najpierw sobie coś myślę, później to zapisuję i przeważnie później o tym śpiewam.

Jedna płyta rocznie

Jedna płyta rocznie

Na to wychodzi, że nagrywam jedną płytę rocznie. Ponad dwa miesiące temu miała premierę epka "Bezkres". Niby niedawno a już tak dużo się wydarzyło. Najwięcej wydarzyło się w mojej dużej głowie. Już mniej się boję i mogę troszkę mocniej zaatakować. Nie żeby od razu na przewózce, ale już mniej z przyczajki. Teraz chciałabym zrobić płytę bardziej pogodną, bo w zasadzie to jestem oporowo szczęśliwa. W poniedziałek mam rozmowę z dużą wytwórnią, ciekawe czy się dogadamy.

Tutaj wrzucam moje ulubione piosenki z "Bezkresu" dla moich nowych ziomeczków którzy jeszcze nie słyszeli. Muszę tu powrzucać troszkę rzeczy które już były, ale mam nadzieje że mi wybaczycie. Nie, nie odgrzewam kotletów tylko wszystko układam od nowa. A kotleta odgrzanego też mogę zjeść tylko że z patelni, nie z mikrofali, bo wtedy jest niedobry, taki gumowaty.

parental_advisory_sticker.jpg

Pierwszy kawałek to"Najgorsze Najlepsze". Dzisiaj zobaczyłam na ITunes że ma naklejkę Parental Advisory, czad. To moja pierwsza naklejka i pierwsza belka na mundurze ulicznego rapera, tak czuję. Śmieszki. Lubię ten utwór. To jest taki kobiecy romantyzm połączony z podwórkową łobuzerką.

Druga jest "Benzyna" o miłości prawdziwej z klipem z koncertu premierowego na którym mi się troszkę chciało płakać ze szczęścia, bo ja się ostatnio w ogóle jakoś bardziej wzruszam. Może ze starości, nie wiem. Uroniłam nawet łezkę na reklamie Halls'ów, że "uwolnij swoje gardło", bo oni byli tacy szczęśliwi i tak krzyczeli głośno, nieważne.

Całuję Was.

Jak chcesz posłuchać całej płyty to śmiało, naciśnij "Albumy" poniżej :)

PS: Naprawdę mam dużą głowę. Większość czapek jest na mnie za mała.

Zimowe wieczory można lubić

Zimowe wieczory można lubić

Znacie piosenkę "Cienie"?

Znacie piosenkę "Cienie"?